Barvy laky Lanškroun, s.r.o

Barva
Plocha nátěru m2
Síla nátěru
Prostřik
Objem barvy

fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Barvy > Akrylátové barvy

Akrylátové barvy

akrylátovéKladné vlastnosti které poskytují akrylátové barvy jsou vysoká propustnost vůči vodním párám a vysoká ochrana proti napadení plísněmi a mechy. Akrylátové barvy jsou vhodné na nátěr fasád z betonu či minerálních omítek. Hodí se ale i do interiérů, kde požadujete matný lesk, který se nemění otěrem.


Zobrazeno 9 položek
 • 2K-AC Steel

  Pro kvalitní vrchní lesklé nátěry kovu, v průmyslu na stroje a zařízení, konstrukce, stavby, autoprůmysl.


 • 2K-AC Steel high solid

  Vrchní akrylátový dvousložkový email určený k lakování kovových předmětů opatřených vhodným antikorozním nátěrem.Chemicky odolný nátěr pro konstrukce, stroje a automobilový průmysl.


 • 2K-Akryl Antikor

  Základní dvousložková nátěrová hmota určena pro kovy, pozink, hliník, měď apod.Vyniká svou pružností a vysokou přilnavostí.Dobře brousitelný.


 • 2K-Akryl Antikor tix

  Základní dvousložková nátěrová hmota určena pro kovy,pozink,hliník, měď apod.Vyniká svou pružností a vysokou přilnavostí.Provedeni thix pro nástřiky v síle 100-200um v jedné vrstvě.


 • 2K-Akryl Filler 0100

  Základní dvousložková nátěrová hmota určena pro kovy,pozink,hliník, měď apod.Vyniká svou pružností a vysokou přilnavostí.Provedeni thix pro nástřiky v síle 100-200um v jedné vrstvě.


 • 2K-STRUKTUR-LACK

  Dvousložkový akrylátový email, který při nástřiku vytváří hrubý povrch.Vhodný pro rozvaděče, stroje, odlitky.chemicky odolný.


 • JV-02

  Jednovrstvá dvousložková antikorozní nátěrová hmota. Použití: Jednovrstvé lakování kovů.pozinku,hliníku apod

  Vydatnost
  cca 8-10 m2 / kg 40 um zaschlého filmu
  Nanášení
  válečkem, štětcem, stříkáním
  Zasychání
  při +20 °C /vrstva 80 um - prach 30 min., dotyk 60 min., komplet 96 hodin
  Použití
  samozákladující
  Podklad
  železo, ocel, pozink.plech, hliník
  Ředidlo
  U 6000, C 6000

  JV-02
 • JV-02-tix

  Jednovrstvá dvousložková antikorozní nátěrová hmota.Použití: jednovrstvé lakování kovů, pozinku, hliníkuv tloušťkách 100-200um na jednu vrstvu v tlakovém zařízení.


 • JV02-email

  Vrchní lesk, polomat email určený pro jednovrstvé lakování lehkých kovů / pozinku apod. Na kov musí být opatřen vhodným antikorozním základním nátěrem.technický list


Zobrazeno 9 položek