Barvy laky Lanškroun, s.r.o

Barva
Plocha nátěru m2
Síla nátěru
Prostřik
Objem barvy

fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Barvy

Barvy

 


 • Báze pro tónování

  tónovacíBarvy se míchají ze základních 16 odstímů past které vyrábíme a máme vytvořený míchací systém který pracuje na tónovacích strojích.

 • Fasádní barvy

  fasádní barvaFasádní barvy jsou určeny jako konečná povrchová úprava cementových a vápenocementových podkladů, tenkovrstvých minerálních a disperzních omítek případně i sádrokartonových desek.

 • Lazury

  lazuryLazura je tenká vrstva barvy, vytvořená nanášením vrstev poloprůhledné barvy na předchozí barevné vrstvy (nikoli podklad). Spodní vrstva skrz lazuru prosvítá a vytváří tak nové odstíny, které se často plynule mění.

 • Malířské barvy

  malířské barvyMalířské barvy jsou barvy většinou pro finální úpravu stěn interiéru ale i některých exteriérů s vysokými požadavky na vzhled a životnost nátěru.

 • Penetrace

  penetracePenetrace je ochranný nátěr pronikající do hloubky podkladu sloužící k lepší přilnavosti následného nátěru.

 • Polyuretanové barvy

  Polyuretanové barvy obsahují plasty (polymery), které díky specifickému uskupení molekul dodají hmotám zajímavé ochranné vlastnosti. Především vysokou odolnost ke všem vnějším vlivům, proto se také tyto nátěrové hmoty používají na střechy, velmi namáhané dřevěné i želené konstrukce nebo na betonové plochy vystavené odírání.

 • Ředidla a rozpouštědla

  ředidlaPoužívají se pro rozředění nátěrových hmot. Každé ředidlo (rozpouštědlo) má ovšem jiné složení a jiné vlastnosti, je prot potřeba pro tu kterou barvu vybrat to správné, jinak nebude účinkovat.

 • Práškové barvy

  Na četná přání našich zákazníků jsme ke stávající  výrobě  nátěrových hmot  přidali výrobu práškových barev. Do procesu výroby na naší nové, moderní výrobní lince obsluha zasahuje jen minimálně, takže výroba probíhá téměř automaticky.  Vstupní suroviny odebíráme od ověřených dodavatelů, upřednostňujeme evropské. Zákazníkům nabízíme  produkty nejvyšší kvality. Vše podléhá ISO9001.

  Nabízíme široký sortiment výrobků - polyestery, epoxy-polyestery, polyuretany za bezkonkurenční ceny. Podrobné informace k sortimentu najdete v technických listech.